۲۴ آذر ۱۳۹۶

شعار جدید   

ماژول های Mini GBIC میکروتیک

ماژول های SFP پورت فیبر نوری میکروتیک جهت افزایش مسافت انتقال دیتا توسط روترها طراحی شده اند که با اتصال این ماژول ها به روترها می توان مسافت انتقال دیتا را به بیش از 10 کیلومتر افزایش داد. از امکانات این ماژول ها می توان به قرار دادن ماژول بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه، استفاده آسان بدون نیاز به نصب ماژول، استفاده برای فیبر نوری Single Mode یا Multi Mode و ... اشاره کرد. 

همچنین ماژول های مدل S+85DLC03D و S+31DLC10D علاوه بر امکانات فوق قابلیت انتقال اطلاعات با سرعت 10گیگابیت برثانیه را دارند که اصطلاحا به آنها ماژول های 10G گفته می شود.

MikroTik S-RJ01

MikroTik S-RJ01

MikroTik S-RJ01

MikroTik S-RJ01
نرخ انتقال دیتا بیش از 1.25Gbps
قابلیت انتقال دیتا تا 100 متر
سازگار با استاندارد IEEE
سازگار با SFP MSA
MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D
ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر
Single Mode
پشتیبانی از تکنولوژی DDM
MikroTik S+31DLC10D

MikroTik S+31DLC10D

MikroTik S+31DLC10D

MikroTik S+31DLC10D
ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر
Single Mode
MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D
قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر
ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
پشتیبانی از استاندارد DDM
Multi Mode
MikroTik S+85DLC03D

MikroTik S+85DLC03D

MikroTik S+85DLC03D

MikroTik S+85DLC03D
ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر
Multi Mode
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D
یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر
پشتیبانی از تکنولوژی DDM
Single Mode
MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D
یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر
پشتیبانی از تکنولوژی DDMI
Single Mode

اطلاعات تماس

 تلفن
تلفن :      09120766109                                         
بدلیل مشکل مخابرات با همراه تماس بگیرید
                                                                      
 ایمیل   ایمیل : info@acomsystem.ir               
             

ساعات کاری شرکت :                                 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

پنج شنبه از ساعت 9 الی 13

ًQRcode

 

 

 

آخرین مقالات

4 اشتباه بزرگ و رایج به هنگام ارسال ایمیل و نحوه ی رفع این اشتباه‌ها

به تازگی گوگل امکان انصراف از ارسال ایمیل را به سر

معرفی اجمالی سیتریکس

سیتریکس, نرم افزار سیتریکس, راه اندازی سیتریکس, نص
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکام سیستم ویانا می باشد.