۲۹ دی ۱۳۹۷

شعار جدید   

امنیت شبکه

 امروزه به دلیل طیف وسیع شبکه های کامپیوتری و نیاز اتصال به دنیای خارج جهت تبادل اطلاعات چه از طریق اینترنت و چه از طریق منابع اطلاعاتی قابل حمل مانند سی دی، هاردهای پرتابل ، فلش مموری و… بحث امنیت اطلاعات شرکت ها و حتی کاربران خانگی و جلوگیری از سرقت ، تخریب و از بین رفتن آن مقوله ای بسیار حیاتی می باشد.

در بحث امنیت شبکه طراحی بستر مخابراتی ایمن با استفاده از دیواره آتش (Firewall) که بسته نوع کاربری و سطح امنیت مورد نیاز میتواند بصورت سخت افزاری یا نرم افزاری باشد و استفاده از راه کارهای گوناگون در این مهم ، شبکه های کابلی و بی سیم را ایمن میسازد.

شرکت آکام سیستم ویانا با تجربه در خرید ، نصب و راه اندازی فایروال های سخت افزاری سیسکو (Cisco) و برندهای دیگر ، همچنین آنتی ویروس و فایروال های نرم افزاری از مشاوره به شما گرامیان خوشحال خواهد شد.

 

 همزمان با توسعه فناوری اطلاعات به مراتب حملات سایبری نیز گسترش یافته اند. این تهدید ها می توانند شبکه کامپیوتری شما را برای 1 ماه و حتی بیشتر دچار اختلال کرده و حتی اطلاعات حیاتی سازمان شما را به سرقت ببرند  در نتیجه روند کاری و تجارت شما را تحت شعاع قرار دهند. بنابراین امنیت مهمترین مبحثی است که نه تنها دغدغه ذهنی مدیران IT می باشد بلکه اهمیت آن همواره از سوی مدیران رده بالای سازمان تاکید می گردد. حملات نفوذی و هک از دو مسیر مختلف انجام می گیرد: 1- داخل سازمان 2-خارج از سازمان

کامپیوتر کاربران، تلفن ها، تبلت ها و سایر تجهیزاتی که همگی به شبکه شما متصل اند می توانند وسیله و واسطی برای این نفوذها باشند، لذا برای کنترل این بخش راهکارهایی نظیر استفاده از فایروال (در چند لایه)، آنتی ویروس، اعمال محدودیت های لازم در سوئیچ های لایه Access و غیره به کار گرفته می شود.

آکام سیستم  با شناختی حاصل از آنالیز این تهدید ها و استفاده از استانداردهای مطرح در امنیت می تواند امنیت شبکه شما را تا حد بالایی افزایش داده و امکان نفوذ و هک را به پایین ترین حد ممکن خود برساند (چرا که ادعای اجرای امنیت 100% به دور از واقعیت می باشد) 

 security

 

راه حل های امنیتی ما شامل:

 • مشاوره و ارائه راهکارهای امنیتی
 • مدیریت یکپارچه تهدیدها(threats)
 • تشخیص نفوذ (Intrusion detection)
 • تهیه و راه اندازی فایروال های سخت افزاری (مطرح ترین برندها نظیر: Cisco، Juniper، Mikrotik و...) و نرم افزاری (مبتنی بر سرور)
 • آنتی ویروس، آنتی اسپم و فایروال یکپارچه (client-Server)
 • مدیریت اهراز هویت (Authentication)
 • راه حل های V-P-N برای ایجاد ارتباطات امن
 • جلوگیری از ورود های ناشناس
 • راه حل های مقابله با نرم افزارهای جاسوسی(Anti-Spyware)
 • راه اندازی سیستم های  مانیتورینگ و log server
 • کنترل میزان مصرف کاربران به صورت حجمی، زمانی، سرعتی و محتوایی

اطلاعات تماس

 تلفن
تلفن :      09120766109                                         
بدلیل مشکل مخابرات با همراه تماس بگیرید
                                                                      
 ایمیل   ایمیل : info@acomsystem.ir               
             

ساعات کاری شرکت :                                 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

پنج شنبه از ساعت 9 الی 13

ًQRcode

 

 

 

آخرین مقالات

4 اشتباه بزرگ و رایج به هنگام ارسال ایمیل و نحوه ی رفع این اشتباه‌ها

به تازگی گوگل امکان انصراف از ارسال ایمیل را به سر

معرفی اجمالی سیتریکس

سیتریکس, نرم افزار سیتریکس, راه اندازی سیتریکس, نص
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکام سیستم ویانا می باشد.