۲۹ دی ۱۳۹۷

شعار جدید   

چرخشی و زوم دار

این دوربین ها قابلیت چرخش 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی را از راه دور دارند ، همچنین قابل برنامه ریزی جهت اجرای دستورات از پیش تعریف شده هستند و از طریق کیبورد های مخصوص به خود ،  کامپیوتر و یا خروجی RS232  دستگاه های DVR قابل کنترل و برنامه ریزی هستند . بسته به نوع آنها ، قدرت زوم اپتیکال و سرعت چرخش متفاوت است که معمولترین و متداولترین آنها از زوم اپتیکال 22x و بیشتر برخوردارند. سیستم های مشابه کوچکی با قدرت زوم 10x برای محیط های نسبتا بزرگ اداری مثل بانک ها و سالن های کنفرانس و ...  نیز وجود دارد که از راه دور قابل کنترلند .

مدل بی سیم این محصولات هم تولید شده که ارزانتر از Speed dome  هستند و مجهز به موتور در قسمت پایه اند و از طریق ریموت کنترل مربوطه که معمولا تا 500 متر را پشتیبانی می کند ، عمل چپ و راست کردن دوربین را انجام می دهد ولی قابلیت زوم و سرعت چرخش در آنها وجود ندارد.

انواع دیگری نیز وجود دارند که از طریق کیبورد مخصوص Speed dome و کامپیوتر قابل کنترلند و  زوم 32x دارند که با تله متر قابل کنترل و برنامه ریزی هستند ولی سرعت چرخش بالایی ندارند ، یعنی سرعت چرخش دوربین در اختیار کاربر نیست . اما در دوربین های Speed dome تنظیم سرعت چرخش از بسیار آهسته تا خیلی سریع وجود دارد.

اطلاعات تماس

 تلفن
تلفن :      09120766109                                         
بدلیل مشکل مخابرات با همراه تماس بگیرید
                                                                      
 ایمیل   ایمیل : info@acomsystem.ir               
             

ساعات کاری شرکت :                                 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

پنج شنبه از ساعت 9 الی 13

ًQRcode

 

 

 

آخرین مقالات

4 اشتباه بزرگ و رایج به هنگام ارسال ایمیل و نحوه ی رفع این اشتباه‌ها

به تازگی گوگل امکان انصراف از ارسال ایمیل را به سر

معرفی اجمالی سیتریکس

سیتریکس, نرم افزار سیتریکس, راه اندازی سیتریکس, نص
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکام سیستم ویانا می باشد.