۲۳ آذر ۱۳۹۷

شعار جدید   

درباره شرکت

 

شرکت آکام سیستم ویانا با مشارکت جمعی از متخصصان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمانها با شماره ثبت 468631 در اداره ثبت شرکت ها تأسیس شده است و با آغاز رشد روز افزون کاربرد فناوری در کشور عزیزمان، به طور تخصصی فعالیت خود را  متمرکز ساخته است.در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود چراکه با هدف برآورده ساختن توقعات روز‌افزون مشتریان پا به این عرصه گذاشتیم .بالا‌بردن کیفیت پروژه های ارائه‌شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل‌گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌گرفته‌است برای مجموعه آکام سیستم ویانا تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌است.

شرکت فنی مهندسی و بازرگانی آکام سیستم ویانا فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود آغاز نموده است. فعالیت کلی این شرکت در زمینه نرم افزار، وب، سخت افزار و شبکه متمرکز بوده است.پشتیبانی صحیح و ادامه دار یکی از مسائلی است که پرسنل ما همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی بموقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است که تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

بخش پشتیبانی: یکی از مهمترین وظایف این بخش، پشتیبانی فنی پروژه‌ها و محصولات ارائه شده توسط شرکت آکام سیستم ویانا می‌‌باشد. نیاز به پشتیبانی شبکه‌ها و بهره‌گیری از خدمات تخصصی ، از مسائل مهمی‌ است که پس از نصب و راه اندازی هر سیستم شبکه مطرح می‌گردد، که در این راستا ما علاوه بر ارائه خدمات به کارفرمایان، امکانات موجود جهت ارائه خدمات به سایر متقاضیان را در قالب عقد قرارداد جامع پشتیبانی عنوان می‌کنیم، که خلاصه‌ای از عناوین طرح جامع پشتیبانی به شرح ادامه است:

 •  اخذ قرارداد سرویس و نگهداری و پشتیبانی شبکه های با سیم و بی سیم به صورت سالانه ، موردی کارشناس در محل و ...
 • ارائه خدمات تأمین و نگهداری و بازدیدهای دوره ای
 • مشاوره‌های تخصصی فنی
 • آموزش‌های تخصصی راهبران و کاربران

بخش پروژه: بخش پروژه شرکت آکام سیستم ویانا دارای کارشناسان با سابقه و مجرب و متخصص در زمینه مشاوره , طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری می‌باشد .در ذیل جهت آشنائی با توانائی‌های بخش پروژه، عناوین اصلی برشمرده می‌شود:

 • طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای انواع شبکه های کامپیوتری (WAN , LAN)
 • انتقال اطلاعات در شبکه بوسیله انواع مدیا مانند کابل مسی، فیبر نوری ، بی سیم , ماهواره ، خطوط مخابرات ، خطوط استیجاری و ...
 • امکان سنجی و بررسی نیازها و سپس ارائه راه حل های جامع ( Total Solution )
 • طراحی و شبکه سازی مبتنی بر تکنولوژی بی سیم ( Wireless) به صورتهای مختلف Point to Point ,
 • point to  multi point  شامل انواع تجهیزات اکتیو و پسیو مانند انواع دکلهای مخابراتی (خود ایستا ، مهاری)
 • طراحی و شبکه سازی مبتنی بر تکنولوژی ماهواره ای (متقارن ،با متقارن) به صورتهای .....Mesh,Point to Point
 • سیتم های ارتباطی صوتی و تصویری بر روی پروتکل اینترنت
 • طراحی و اجرای سیستم های کنفرانس
 • سیستم های نظارتی و کنترل تردد

بخش بازاریابی و فروش: این بخش بعنوان پیشرو ترین واحد، مسئولیت برقراری ارتباط با مشتریان را عهده‌دار است. از مهمترین وظائف بخش بازاریابی و فروش شرکت آکام سیستم ویانا، یافتن بازارهای جدید برای محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرفه‌ای و همچنین معرفی توانائی‌ها و امکانات طراحی، نصب و راهبری فنی و اجرائی پروژه‌های شرکت می‌باشد. نیروهای بخش بازاریابی و فروش بعنوان مشاورینی صادق و امین، توانائی ارائه هرگونه راه حل و مشاوره‌های فنی و تخصصی مورد نظر مشتریان را دارد .

یکی از عوامل موفقیت شرکت آکام سیستم ویانا، هماهنگی و رابطه مستقیم و مستمر مابین تمامی بخش‌های شرکت با این بخش می‌باشد، که خوشبختانه تا به حال باعث تسریع انجام پروژه‌ها و در نهایت رضایت خاطر مشتریان گردیده است .

" حقیقتاً هدف ما آسودگی و اطمینان مشتریان از خدمات ارائه شده توسط آکام سیستم ویانا می‌باشد "

مدیر عامل : جناب آقای مهندس اکبر سپهری

مدیر بازاریابی و فروش : خانم مهسا سعادت 

مدیر فنی : آقای مهندس سید طاهر حسینی

 

اطلاعات تماس

 تلفن
تلفن :      09120766109                                         
بدلیل مشکل مخابرات با همراه تماس بگیرید
                                                                      
 ایمیل   ایمیل : info@acomsystem.ir               
             

ساعات کاری شرکت :                                 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18

پنج شنبه از ساعت 9 الی 13

ًQRcode

 

 

 

آخرین مقالات

4 اشتباه بزرگ و رایج به هنگام ارسال ایمیل و نحوه ی رفع این اشتباه‌ها

به تازگی گوگل امکان انصراف از ارسال ایمیل را به سر

معرفی اجمالی سیتریکس

سیتریکس, نرم افزار سیتریکس, راه اندازی سیتریکس, نص
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکام سیستم ویانا می باشد.